OD SUME BOLI GLAVA! Mesarova žena na suđenju prošetala stajling od 24.000 evra (VIDEO)
Tanja Miljković, izabranica Marka Miljkovića, ispred Specijalnog suda šetala ko po modnoj pisti.
Foto: Republika
Bojana Belivuk i Tanja Miljković, supruge Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, došle su danas u Specijalni sud u Beogradu, u kom je bračnim parovima danas treblo da se nastavi suđenje za pranje novca.
Međutim, kako saznaje Republika, suđenje je odloženo.
Bojana Belivuk je na suđenje došla, kao i uvek, ležerno obučena, u opuštenoj crnoj kombinaciji, u crnom kaputu, patikama i s rancem.
Za razliku od nje, plavokosa Tanja Miljković ponovo je obučena po poslednjoj modi. Tanja je nosila skupocenu odevnu kombinaciju, koja je vredna skoro 24.000 evra.
Po prosečnim cenama za komade koje je ponela supruga Marka Miljkovića, ona je izdvojila ukupno oko 23.850 evra.
- Najskuplja na njoj je bunda brenda "Skandinavik fur", a model koji ona nosi košta najmanje 17.000 evra.
- Čizme koje je nosila su sen loren i koštaju oko 2.000 evra.
- Pantalone su takođe sen loren i cena im se kreće između 700 i 1.300 evra.
- Šanel beretka-šešir koji nosi košta oko 600 evra.
- Selin naočare 400 evra.
- Torbica koju nosi je luj viton i košta oko 3.000 evra.

Foto: Republika
Suđenje suprugama Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, Belivukovoj tašti, kao i Filipu Ivanovskom i njegovoj supruzi, za pranje novca zarađenog od kriminala, preko uvođenja u legalne tokove, danas je odloženo iz nekoliko razloga.
Tanja Miljković, izabranica Marka Miljkovića, stigla je kao i obično obučena tip-top i koračala je kao da je na modnoj pisti, dok je Belivukova supruga Bojana Belivuk stigla skoro sat pre početka suđenja da bi izbegla novinare i foto-reportere.
Ipak, mi smo uspeli da je snimimo dok je žurno u svakodnevnoj odevnoj kombinaciji, izlazila iz zgrade Specijalnog suda, nakon što je suđenje odloženo za 20. januar naredne godine.
Danas je pred sudom trebalo da svedoči Srđan Lalić, optužen u drugom postupku koji se vodi protiv kriminalne grupe koju, prema optužnici, predvode Miljković i Belivuk, dok je Ivanovski njen član i sudi im se za sedam ubistava i druga teška krivična dela.
Filip Ivanovski danas nije stigao na sud, a izvor Republike tvrdi da je to deo taktike odbrane jer je u današnjem svedočenju Lalić trebalo da iznese saznanja o pranju novca i o kriminalnim aktivnostima Ivanovskog, kako to stoji i u optužnici.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO
Komentari (0)