PITALI SMO DA LI IMA LICENCU, SVI ĆUTE: Niko ne odgovara dok Prodanović neometano radi! (FOTO)

Republika.rs

Autor:

Hronika

31.10.2024

21:04

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Kako je Republika ranije pisala, Prodanović je presadio prst s noge da bi mogao da nastavi sa svojim hirurškim poslom.

PITALI SMO DA LI IMA LICENCU, SVI ĆUTE: Niko ne odgovara dok Prodanović neometano radi! (FOTO)

Foto: ST/Tamara Pavišić/printskrin

Srđan Prodanović, beogradski hirurg, kao što smo prvi pisali, u panici je nakon otkrivanja istine da je po struci radiolog, a bavi se estetskom hirurgijom jer mu preti oduzimanje licence.

- On može da gleda i snima rendgen snimke i snimke ultrazvuka, a bavi se estetskom hirurgijom, za koju mora da ima licencu i potrebno znanje i diplome. Zbog toga doktor Prodanović pokušava da zaustavi pisanje medija o njegovim lažima jer mu preti oduzimanje dozvole za rad - kaže sagovornik Republike.

Ekipa portala Republika je posetila njegovu kliniku, gde su kategorički odbijali da kažu bilo šta vezano za hirurga i njegovu licencu, kao i to na koji način zapravo radi kao estetski hirurg, a u galeriji pogledajte mesto gde Prodanović radi na ulepšavanju žena, iako mu je primarni posao radiologija.

Kako je Republika već pisala, radnik restorana brze hrane "Giros in siti" O. D. preko punomoćnika podneo je krivičnu prijavu protiv Prodanovića i Rosića zbog krivičnog dela nasilničko ponašanje.

Predmet je u fazi dokaznih radnji, tačnije očekuje se da svi učesnici budu saslušani - rekao je izvor Republike.

Prodanović je, osim toga, u panici i nakon otkrivanja istine da je po struci radiolog, a bavi se estetskom hirurgijom, jer mu preti oduzimanje licence.

Foto: Printskrin

Doktor Srđan Prodanović

Prodanović i njegov kum izazvali su incident najverovatnije pod dejstvom alkohola ili narkotika u jednom fast food-u, a prema našim nezvaničnim saznanjima, najpre je došlo do verbalne rasprave, a onda i do fizičkog okršaja, usled čega je hirurgu odsečen prst.

Podsetimo, kako smo ranije pisali, sukob je izazvao upravo Nemanja Rosić, inače maneken i bivši učesnik "Survivor", kome je tokom prošle godine izgoreo hostel na Terazijama. 

Na snimku se jasno vidi da je Prodanović nasrnuo na momka koji radi u fast fudu, a on je u samoodbrani podigao nož za sečenje girosa, kojim mu je i odsekao prst.

"Je*emo ti mater"

Kako se čuje na snimku, Rosić i Prodanović, pošto im je rečeno da će porudžbinu čekati pola sata, odbrusili su radniku lokala "Je*emo ti mater", na šta im je on odgovorio: "Izađite, pravite gužvu." Oni su tada počeli da ga psuju i vređaju, pa im je radnik na to rekao: "Sada nećete da dobijete", misleći na porudžbinu i to se jasno čuje na snimku. Tada su Rosić i njegov kum hirurg nasrnuli na radnika lokala, koji se bori za sebe od napada i posle svega beži u podrum. Oni su nastavljali da kidišu.

Foto: instagram printskrin

Tuča doktora Srđana Prodanovića

Takođe, na snimku se može videti trenutak kada je Prodanoviću odsečen prst. Palac je na podu, kao i lokva krvi.

 

 

Hirurg je odmah napustio lokal i potražio lekarsku pomoć u Urgentnom centru.

Kako je Republika ranije pisala, Prodanović je presadio prst s noge da bi mogao da nastavi sa svojim hirurškim poslom.

Nakon naših saznanja, za Republiku se oglasio i sam lekar Srđan Prodanović, koji tvrdi da se sve dogodilo pre tri meseca, ali i da nije presađivao prst već mu je rađena rekonstrukcija. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading