PRODUKCIJA PUSTILA RAZGOVOR MAJE I ASMINA: Zbog ovoga je Durdžić DEMOLIRAO dvorište i napao starletu - DA SE NAJEŽIŠ! (VIDEO)
U sve umešali Aneli Ahmić!
Foto: printskrin pink tv
Nova drama potresla je rijaliti "Elita 9" kada su Maja Marinković i Asmin Durdžić ušli u žestoku raspravu u dvorištu. Sukob je eskalirao do te mere da je Asmin u naletu besa počeo da baca stvari, a zatim uzeo stolicu s namerom da je baci ka Maji. Obezbeđenje je odmah reagovalo i sprečilo ozbiljniji incident.
PROČITAJTE JOŠ: SKANDAL NAD SKANDALIMA: ASMIN DEMOLIRAO DVORIŠTE "ELITE", PA HTEO DA RAZLUPA MAJU: Obezbeđenje pomahnitalog Durdžića ne pušta iz vida! (VIDEO)
Prema onome što se moglo čuti tokom rasprave, razlog njihovog sukoba bila je situacija iz hotela, gde je Maja optužila Asmina da ju je, kako tvrdi, slagao i da iza njenih leđa razgovara sa drugim ljudima. Na sve to, Maja tvrdi da se Asmin nasmejao bivšoj verenici Aneli Ahmić.
- I da, da na superfinalu treba da bude haos, ludilo. Misliš da sam ja budala ? Da se sa drugima dogovaraš iza mojih leđa - rekla je Maja.
- Majo, stvarno ne želim svađu i probleme. Ti želiš svađu - rekao je Asmin.
- Ne, nego si ti folirant - rekla je Maja.
- Ti želiš svađu. Mrš mi s očiju. Pusti me na miru - rekao je Asmin.
PROČITAJTE JOŠ: PRIVATNO OBEZBEĐENJE ZA ASMINA DURDŽIĆA: Maju Marinković hitno seli nakon "Elite" (VIDEO)
- Mene boli ku*ac - rekla je Maja.
- Ne želim više blam - rekao je Asmin.
Foto: Elita printskrin

- Zašto si stajao - pitala je Maja.
- Pušio sam cigaru - rekao je Asmin.
- To si ti. Sad ćemo da vidimo. - rekla je Maja.
- Žena je budala - rekao je Asmin.
- Sad ćemo drugačije pošto lažeš. Rekao ti je: "Eno ti bivše", a ti si se nasmejao - rekla je Maja.
PROČITAJTE JOŠ: HAOS SE NASTAVLJA VAN "ELITE"! Filip Car najavio ŽESTOK OBRAČUN sa Asminom: NE ZNAJU SA KAKVIM ŽIVOTINJAMA IMAJU POSLA!
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO
Komentari (0)