ISPLIVALE STRAVIČNE INFORMACIJE O STANIJI DOBROJEVIĆ PRED FINALE "ELITE 9"! Da li će ovo uticati na glasanje?

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Starleta ovo ne sme da čuje!

ISPLIVALE STRAVIČNE INFORMACIJE O STANIJI DOBROJEVIĆ PRED FINALE "ELITE 9"! Da li će ovo uticati na glasanje?

Foto: Elita printskrin

Nakon što je Stanija Dobrojević tokom intervjua sa Darkom Tanasijevićem u "Eliti 9" iznela niz optužbi na račun bivše prijateljice Maje Marinković, oglasio se i Majin otac Radomir Marinković Taki, koji je za Pink.rs izneo svoj stav o njenim tvrdnjama.

Taki se najpre osvrnuo na uvrede koje mu je, kako tvrdi, Stanija prethodnih dana javno upućivala, a potom je komentarisao i njene navode o Maji Marinković.

PROČITAJTE JOŠ: MAJA UZELA KAMEN DA RAZLUPA STANIJU: Isplivao snimak DIVLJAČKE SCENE iz dvorišta - DA SE NAJEŽIŠ! (VIDEO)

- Ta klimakterična baba, ne zna više, pošto je šutnuta s više strana, šta će da radi od muke, pa izmišlja kojekakve gluposti. Dajte imena ko je bio tu i ko je mene zvao, a toj pi*ki iz Novog Sada je očigledno dala neku kintu da mene pljuje. Ona je dva meseca smišljala kako će da udari na mene i Maju, kovala je plan za ulazak i pripremala teren, a pošto je nešto više imala sa mnom, što se tiče odnosa, vidite kako se sveti meni i Maji - rekao je Taki, a potom se osvrnuo na Stanijine tvrdnje da je Maja navodno pokušavala da se približi muževima pojedinih javnih ličnosti:

PROČITAJTE JOŠ: RAT DO ISTREBLJENJA U STUDIJU: Isplivale skandalozne informacije o Takiju Marinkoviću - VODITELJI ŠOKIRANI!

 

Republika

Foto: Republika

Taki Marinković, otac Maje Marinković

 

- Baba ne bira sredstvo da bi oljagala Maju i mnogim ženama napolju uništila brak, izmišljajući kojekakve budalaštine. To nije istina, to su porodične žene koje imaju porodicu, a ova budaletina mrzi ceo svet, pa i ljubavne parove koji su srećni u svojim vezama. Optužuje Maju da je bila s Pecom, a ona je s njim išla u Kinu?! I još, pravi od Maje bludnicu, a mi smo videli na malim ekranima da nije izlazila iz Kristijanove postelje i gospodin Kristijan je javno priznao da je imao s njom intiman odnos na "Farmi". A vidimo sada i u "Eliti" da je nacionalista, da je ljubavnica i da je nasilnica...

Podsetimo, finale "Elite 9" biće 20. jula, a finalisti su imali priliku da se obrate svojim fanovima kako bi pozvali gledaoce da glasaju!

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO

Komentari (0)

Loading