POTPUNI KOLAPS U "ELITI", JECAJI ODJEKUJU ŠIMANOVCIMA! Aneli Ahmić se rasula u komade, RIDA NA SAV GLAS ZBOG NERIJA I HANE! (GALERIJA)
Ovo je potpuno dotuklo!
Foto: youtube.com/Zadruga Official
U najnovijem izdanju rijalitija "Sa mesta splačina", strasti su dostigle vrhunac kada su se suočili učesnici Hana Duvnjak, Nerio Ružanji i Aneli Ahmić. Voditelji emisije nisu štedeli reči, postavljajući direktna pitanja koja su dodatno zagrejala atmosferu.
- Aneli je pokazala slabost na Neria i pokazala je da negde Hana ta koja sprečava vaš odnos. Da li je Hana ta koja te sprečava? - upitao je voditelj Dača bez dlake na jeziku u "Eliti".
Nerio je pokušao da skine odgovornost sa Hane, i izjavio da ona ne utiče na njih, već da se sve što se dešava između njega i Aneli svodi na njihove međusobne nesuglasice.
- Ne, Hana nema nikakav uticaj na to. Na moj i Anelin odnos može uticati samo to što se dešavalo između nas i to je to" - jasan je bio Nerio.
Milena Kačavenda je nastavila da pritiska učesnike, tražeći dodatne informacije o njihovim osećanjima i planovima za razgovor.
- Da li će biti prilike ovde da razgovarate o svemu što se izdešavalo? - upitala je ona, a odmah se nadovezao Dača neočekivanim komentarom:
- Mislim da će biti prilike i ovde i napolju da sednemo i porazgovaramo.
- Da li si nekada pomislio da ti kao muško kažeš Aneli: ''Tetka dođi i sedi da popričamo?''.
- Ja sam imao u planu, ali uvek se pre toga desi neka svađa. Mislim da će biti prilike da stvarno porazgovaramo o svemu" - priznao je on.
Tenzija je dostigla vrhunac kada je Aneli, u trenutku besa, počela da plače i izjavila da želi da spusti loptu sa Neriom. Njene reči bile su ispunjene tugom, a Nerio je hladno odgovorio da je potrebno razgovarati, a ne se fokusirati na sitnice poput pića. Kada je voditelj upitao Aneli koliko voli Neria, ona se potpuno slomila, priznajući da ga voli, ali da oseća duboku tugu.
- Je l' misliš da ona nema hrabrosti da dođe ovde, zašto misliš da nije došla?".
- Šta hoćeš ti, debilčino, od mene ceo dan? Ja hoću sa Neriom da spustim loptu i pokušavam svaki dan da mu dam piće, a on očigledno ne želi jer ništa ne želi da uzme od mene - urlala je Aneli u suzama.
- Ne trebamo mi spustiti loptu s time da li ću uzeti piće ili ne, već da porazgovaramo. Možda se meni još ne razgovara - odbrusio je Nerio.
Kada ju je Dača direktno pitao koliko voli Nerija, ona se totalno slomila:
- Normalno da ga volim, ali osećam tugu trenutno - priznala je jecajući, a onda se Dačo obratio Hani:
- Hana, takmičari komentarišu da si ti ta koja brani Neriu da spuste loptu?
- Uvek sam govorila da nisam protiv toga da on spusti loptu sa svojom familijom - branila se ona.
- Nerio, da li vidiš da su Aneline suze iskrene - pitao je Dačo.
- Pa iskreno, teško joj je - smekšao je on na trenutak.
- Hana, meni si rekla u toaletu: ''Zamisli šalju mu tortu, a on ne slavi Bajram'' - bez milosti je bila Milena Kačavenda.
- To nije istina, Nerio je bio tu sa nama i nisam tako rekla - negirala je Hana pravdajući se.
BONUS VIDEO:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)