ZAVIRITE U PRAZNIČNU IDILU ANE KORAĆ: Okitila kuću od poda do krova, dekoracija vredi HILJADE EVRA, a prizor sa sinom TOPI SRCA! (FOTO)


IZVOR: Republika/P. R. - 17.12.2024 | 17:30


Magija u luksuznom domu oduševila sve!

Foto: instagram.com/ana_korac
ZAVIRITE U PRAZNIČNU IDILU ANE KORAĆ: Okitila kuću od poda do krova, dekoracija vredi HILJADE EVRA, a prizor sa sinom TOPI SRCA! (FOTO)

Ana Korać oduševila je svoje pratioce, ali i celokupnu javnost novim fotografijama na kojima pozira sa svojim partnerom i sinom, otkrivajući tako svoju prazničnu dekoraciju doma.

Naime, lepa Ana je objavila set fotki na svom Instagram profilu, pokazujući skupocenu dekoraciju, a kako se može zaključiti po objavi, vodila je računa o svakom detalju. Ono što je posebno izdvojilo ovaj praznični ambijent jeste činjenica da je Ana sama dekorisala prostor, a rezultat su zaista magični kadrovi koji su oduševili mnoge.

Foto: instagram.com/ana_korac

Ana Korać uslikala sina i supruga ispred jelke

Komentari ispod fotografija samo su se nizali, a mnogi ističu da Ana izgleda nikad srećnije i da uživa u porodičnom životu. Nakon što je otkrila da je u drugom stanju, Ana je odlučila da se povuče iz medija i posveti porodici, dok svog partnera vešto skriva od očiju javnosti. Ova slika porodične harmonije izazvala je veliku pažnju javnosti, koja već neko vreme prati Anin životni put.

Foto: instagram.com/ana_korac

Ana Korać sa suprugom ispred jelke

Podsećanja radi, Ana Korać je nedavno opisala kako je njen život posvećen sinu, te kako uživa u svakom trenutku u ulozi majke.

Moje srce, duša, kompletno biće je posvećeno sinu, koji je centar mog sveta. A bebac je predobar, mio, sladak i malen. Upoznajemo se polako, obožavamo i slušamo, i ja njega i on mene. Što se nespavanja tiče, to su one slatke muke o kojima je i meni moja majka govorila. Sad je potpuno razumem. Hvala bogu, sin je poslušan, spava lepo i obaveze oko bebe, bilo danju ili noću, ne padaju mi teško. Čim se probudi, odmah reagujem i brzo ga uspavam. Prilagodili smo se, pa i ja spavam kad spava i beba. U međuvremenu završavam i ostale obaveze, ali beba mi je prioritet - izjavila je Ana za Republiku.

BONUS VIDEO: