REAKCIJA ZA ANALE! Reprezentativac Srbije sjajnom INTERVENCIJOM napravio POTEZ dana na EP! (VIDEO)

IZVOR: Republika/D.O. - 12.01.2024 | 19:20

Srpska reprezentacija igra protiv Islanda meč prvog kola.

Rukometaši Srbije sastali su se sa Islandom u prvom kolu C grupe na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, a ovaj duel obeležio je Dejan Milosavljev.

Izabranici Tonija Đerone imali su rezultatski zaostatak na poluvremenu (10:11), ali su u nastavku zaigrali znatno bolje i preokrenuli situaciju na svoju stranu.

Među najzaslužnijima za to je i golman "orlova", koji je jednom odbranom izveo potez dana na šampionatu Starog kontinenta.

On je fenomenalno odreagovao posle šuta islandskog rukometaša i odbranio već viđen pogodak.

Pogledajte kako je to izgledalo:

U Grupi C, osim Srbije i Islanda, nalaze se još Mađarska i Crna Gora, koji svoju utakmicu igraju od 20 časova i 30 minuta.

"Orlovi" će se u drugom kolu sastati sa Mađarskom u nedelju (20.30), dok je komšijski derbi zakazan u poslednjoj trećoj rundi.