PET MINUTA BEZ POENA! Australija iskoristila lošu igru Srbije i slavila u trećem kolu SP (VIDEO/FOTO)

IZVOR: Republika - 25.09.2022 | 10:02

Izabranice Marine Maljković sada imaju skor od jedne pobede i dva poraza, a naredni rival je Mali sutra od 5.30 po našem vremenu.

Košarkašice Srbije poražene su od domaćina Australije 69:54 u Sidneju u trećem kolu B grupe Svetskog prvenstva.

Izabranice Marine Maljković gubile su na poluvremenu osam minuta razlike, a utakmica je odlučena u prvom delu treće četvrtine.

Tada Tina Krajišnik i saigačice nisu dale koš pet minuta, a domaćin je odgovorio serijom 12:0.

Usledile su trojke Saše Čađo za minus osam, ali je Australija odigrala odlično završnicu i upisala trijumf.