KOKOŠKOV U GADNOM PROBLEMU: Fener doživeo ŠOKANTAN PORAZ!

IZVOR: Republika - 12.12.2020 | 21:13

Košarkaši Karšijake su rezultatom 83:79 pobedili Fenerbahče u utakmici 12. kola šampionata Turske.

Igor Kokoškov

Fenerbahče jeste prvoplasirani tim lige, ali im je ovo drugi poraz u poslednja tri meča što je malo upalilo lampice u Istanbulu.

Izabranici Igora Kokoškova su sada imali dobijen meč u svojim rukama, posle neizvesne prve četvrtine su "razbili" Karšijaku i na poluvreme otišli sa 44:29.

U trećem periodu su nastavili da igraju u istom ritmu, a onda su se potpuno raspali. Karšijaka je predvođena Amatom Mbajem ubacila 35 poena u 4. četvrtini i ukrala pobedu Fenerbahčeu.

$bp("Brid_07793292", {"id":"23088","width":"16","height":"9","carousel":"225"});

Heroj Mbaj, bivši igrač Olimpije iz Milana, utakmicu je završio sa 27 poena, dok se na drugoj strani istakao bivši plejmejker Crvene zvezde, Lorenco Braun, koji je imao 19 poena i 5 asistencija.

Ovo je dodatno težak poraz zbog neuspeha u Evroligi, gde je ekipa Igora Kokoškova pretrpela nekoliko ubedljivih poraza.