NAVIJAČI VOŠE ZAGRMELI NA KIPRU! "Kosovo je Srbija"! Fanovi APOELA nastavili DOVIKIVANJE!

IZVOR: Republika - 27.07.2023 | 20:33

Fudbaleri Vojvodine igraju meč drugog kola kvalifikacija za Ligu Konferencije protiv APOEL-a u Nikoziji.

Loše se piše Vojvodini na gostovanju APOEL-u u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Samo devet minuta trajala je radost srpskog kluba, posle izjednačujućeg gola Dejana Zukića, pošto je odbrana Novosađana u 65. minutu ponovo primila gol i sada Kiprani imaju vođstvo od 2:1 u finišu ovog meča.

Pristalice APOEL-a i Vojvodine su, međutim, uspeli da se spirajtelje sa fanovima kiparskog predstavnika, budući da su obe navijačke strane našle "zajednički jezik".

Najpre je usledilo dovikivanje "Kosovo je Srbija", između Novosađana, da bi potom Kiprani odgovorili da je "Makedonija=Grčka".

Treba podsetiti da su ultrasi APOEL-a su poznati kao veliki prijatelji srpskog naroda, veoma su nacionalnistički nastrojeni i konstantno se skandira Grčkoj kao domovini.