VIŠE NEMA DILEME: Mbape OTKRIO gde će nastaviti karijeru!

IZVOR: Republika - 13.04.2023 | 10:40

Francuski napadač je razrešio sve dileme.

Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je da mu je naredni cilj osvajanje Lige šampiona sa klubom iz Pariza, prenose francuski mediji.

Mbape je u PSŽ stigao 2017. iz Monaka, ali još nije uspeo da sa "svecima" osvoji najkvalitetnije evropsko klupsko takmičenje. PSŽ je ove sezone u osmini finala Lige šampiona eliminisan od Bajerna.

Postojale su indicije da će crno-beli možda napustiti prestonicu Francuske, ali se čini da od toga nema ništa.

- Sledeći cilj? Mislim da je to osvajanje Lige šampiona. Već sam igrao u finalu, polufinalu, četvrtfinalu i osmini finala LŠ... Međutim, nikada nisam osvojio LŠ. To je sve što mi je potrebno. Gde će to da bude? Naravno, u Pari Sen Žermenu. Ja sam čovek Pariza i imam ugovor. To znači da ću da osvojim LŠ sa PSŽ-om - rekao je napadač Pari Sen Žermena.

Kilijan Mbape, fudbaler PSŽ-a

Mbape je ove sezone odigrao 35 utakmica i postigao je 31 gol u svim takmičenjima.

Podsetimo, PSŽ i dalje vodi na tabeli Lige 1, i verovatno će osvojiti prvenstvo Franucske, ali to svakako ne zadovoljava apetite bogate uprave.