LUDNICA NA SITI GRAUNDU: Njukasl iz penala u sudijskoj nadoknadi došao do pobede (VIDEO)

IZVOR: Republika - 17.03.2023 | 23:44

Važan trijumf "svraka" u borbi za Ligu šampiona.

Fudbaleri Njukasla pobedili su na strani Notingem Forest rezultatom 2:1 na otvaranju 28. kola Premijer lige.

Domaći tim je poveo preko Emanuela Denisa u 26. minutu, ali je izjednačenje "svrakama" doneo Aleksander Isak u nadoknadi vremena prvog dela.

Preokret i pobedu Njukaslu doneo je Isak iz penala u trećem minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Ovom pobedom je Njukasl ostao u aktivnoj borbi za mesto koje vodi u Ligu šampiona, dok je Notingem Forest 14. na tabeli, ali sa samo dva boda više od klubova u opasnoj zoni.