SPEKTAKL NA BANOVOM BRDU: Goleada kakva se ne pamti

IZVOR: Republika - 10.02.2023 | 20:18

Čukarički slavio pogotkom u šestom minutu sudijske nadoknade.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Radnički iz Kragujevca u sjajnom meču na Banovom brdu u 21. kolu Superlige Srbije.

"Brđani" su slavili rezultatom 3:2.

Golova na Banovom brdu nije bilo više od sat vremena, a onda se ušlo u furioznu završnicu.

Čukarički - Radnički 1923

Stefan Tomović je u 66. minutu doneo prednost Čukaričkom, ali je već u 72. Čarls Žofri Činedu poravnao rezultat.

Kragujevčani su preokrenuli u 81. minutu preko Luke Zorića, a u 90. je na 2:2 izjednačio Vladimir Lučić.

Kada se činilo da će plen biti podeljen na ravne časti, Marko Docić je u šestom minutu nadoknade dao gol za pobedu "brđana".

Čukarički je ovom pobedio preskočio TSC i nalazi se na trećem mestu na tabeli, dok je Radnički ostao osmi. (function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1107-42260"));