NIJE IM PRIJALA PAUZA ZA SP: Napoli doživeo prvi poraz u sezoni (VIDEO)

IZVOR: Republika - 04.01.2023 | 22:43

Lider Serije A pao u Milanu.

Fudbaleri Napolija su u 16. kolu Kalča doživeli prvi poraz, pošto je od njih bolji bio Inter koji je na svom terenu slavio sa 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Edin Džeko, koji je mrežu gostiju iz Napulja zatresao u 56. minutu utakmice.

Bez obzira na ovaj poraz na San Siru, Napoli je ostao na čelu tabele Serije A, ali su mu se približili svi najveći rivali u borbi za Skudeto, pošto su po tri boda osvojili i Milan i Juventus i Inter. (function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-42415"));

U istom terminu su snage odmerili Udineze i Empoli, a taj meč je završen bez pobednika, rezultatom 1:1.

Gosti su poveli preko Tomasa Baldanzija već u trećem minutu, ali je bod "zebrama" doneo Roberto Pereira pogotkom u 70.