NEMOĆ "ŠUMARA" NA "OLD TRAFORDU": Blickrig Rašforda za laganu trojku Mančester junajteda! (VIDEO)

IZVOR: Republika - 27.12.2022 | 23:19

Bez drame na "Teatru snova".

Fudbaleri Mančester junajteda lako su nadigrali Notingem Forest na "Old Trafordu". "Crveni đavoli" su trijumfovali u 17. kolu engleske Premijer lige rezultatom 3:0 (2:0), golovima Rašforda u 19, Marsijala u 22. i Freda u 87. minutu utakmice.

Pitanje pobednika rešeno je u samo tri minuta, sjajnom minijaturom napadača reprezentacije Engleske. Rašford je najpre postigao pogodak posle kornera koji je izveo Eriksen, a potom je namestio pogodak kojim je Junajted duplirao vođstvo.

"Šumari" nisu imali znanja i umeća da meč učine interesantnijim, a brazilski vezista postavio je konačnih 3:0 u finišu susreta.

Mančester već u subotu gostuje Vulvsima, dok će Notingem Forest prvog dana nove godine dočekati Čelsi.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1-41886"));