UŽAS za Dejana Stankovića!

IZVOR: Republika - 06.11.2022 | 17:01

Na kolenima.

Dejan Stanković doživeo je novi poraz na klupi Sampdorije i sada je jasno da će imati pakleno težak zadatak da svoj tim zadrži u Seriji A.

U Đenovi Sampa je izgubila od Fiorentine rezultatom 2:0.

Posle prvog poluvremena gosti iz Firence vodili su sa 1:0, a jedini pogodak postigao je Đakomo Bonaventura.

Srpski napadač Luka Jović započeo je utakmicu, ali se ni po čemu nije istakao, pa je ostao u svlačionici na poluvremenu.

Fiorentina je do konačnih 2:0 stigla u 58. minutu kada je pogotak postigao srpski reprezentativac Nikola Milenković.

Nikola Milenković

Do kraja utakmice promene rezultata nije bilo, pa je srpska kolonija sa Artemio Frankija osvojila tri boda.

Sampdorija je posle novog poraza ostala na poziciji 19 i ima samo šest bodova, dok je Fiorentina 11. sa 16 poena.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-42415"));