LUD MEČ U SVERNOM LONDONU: Njukasl srušio Totenhem uz sumnjivu odluku sudije!

Dramtaičan meč u Severnom Londonu.

Fudbaleri Totenhema doživeli su prvi poraz na svom terenu ove sezone.

Od njih je bio bolji Njukasl rezultatom 2:1.

Svrake su ovom pobedom skočile na četvrto mesto, dok su Sparsi ostali na koti tri.

U prvom poluvremenu Totenhem je propustio nekoliko velikih šansi, najbliži golu bili su Son i Kejn.

Kazna je bila surova, prvo je Kalum Vilson iskoristio izletanje Ljorisa i pogodio za 1:0. Engleski napadač je napravio očiti prekršaj, ali sudija i VAR su ostali nemi.

Ubrzo je posle novog kiksa Totenhemove odbrane bilo 2:0, a gol je postigao sve bolji Migel Almiron.

Sparsi su odmah na startu drugog poluvremena 10. golom Harija Kejna u PL ove sezone smanjili na 2:1, ali do kraja meča nisu uspeli da postignu izjednačujući pogodak.

Na kraju iznenađujuća pobeda Njukasla, koji se ozbiljno umešao u trku za plasman u Ligu šampiona.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1-41886"));