Novi Pazar preskočio Partizan!

IZVOR: Republika - 30.09.2022 | 17:10

Trijumf posle dva neuspeha.

Fudbaleri Novog Pazara savladali su na svom terenu Mladost iz Lučana rezultatom 3:1 u uvodnom meču 13. kola Mozzart Superlige Srbije.

Ekipa Vladimira Gaćinovića se tako vratila na pobednički kolosek, nakon poraza od Crvene zvezde i Kolubare.

Majdevac je već u 10. minutu promašio penal za domaćina, ali se ispravio u 27. minutu kada je iz igre doneo prednost svom timu.

Lučanci su uspeli da izjednače tri minuta kasnije golom Bojovića sa bele tačke.

U nastavku utakmice Novi Pazar golovima Nikčevića i Gavrića stižedo 3:1 i velika tri boda.

Novopazarci su se ovi trijumfom, bar na kratko, popeli na treće mesto, a između ostalih, preskočili su i ekipu Partizana. Sa druge strane, ekipa lučanske Mladosti nalazi se na 14. poziciji Superlige Srbije.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1107-42260"));