Alegri pred otkazom! Juve nastavio da tone, Ćiro i Sergej pregazili Kremoneze! (VIDEO)

IZVOR: Republika - 18.09.2022 | 15:02

Fudbaleri Juventusa doživeli su novi neuspeh u okviru Serije A, porazom na gostovanju protiv Monce 1:0.

"Stara Dama" je nastavila sa lošim rezultatima na početku nove sezone, a tim Masimilijana Alegrija doživeo je neugodan poraz od autsajdera Monce minimalnim rezultatom.

Srpski napadač Dušan Vlahović odigrao je svih 90 minuta za torinski tim, dok je Filip Kostić igru napustio u 78. minutu.

Sa druge strane Lacio je na gostovanju demolirao ekipu Kremonezea sa 4:0. Dvostruki strelac za Rimljane bio je Ćiro Imobile, a u listu strelaca upisali su se još i Sergej Milinković Savić i Pedro.

U preostalim utakmicama Inter je poražen od Udinezea sa 3:1, dok je Fiorentina na svom terenu bila bolje od Verone sa 2:0.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-42415"));