LIVERPULU JE SADA POTREBNO ČUDO: Kevin de Brujne MONSTRUZNO kaznio Vulvse - "Građani" se spremaju za SLAVLJE!

IZVOR: Republika - 11.05.2022 | 21:08

Belgijanac postigao čak četiri gola!

U okviru 33. kola engelske Premijer lige, Vulverhempton je dočekao ekipu Mančester sitija. Siti je slavio sa ubedljivih 1:5.

Gosti su snažno počeli utakmicu, golom Kevina de Brujnea u sedmom minutu. Ipak, domaćini su ubrzo izjednačili golom Dendonkera u 11. minutu.

Ipak, de Brujne je bio izuzetno raspoložen i to je krunisao golovima u 16. pa 24. minutu, a postigao je još jedan gol u 60. minutu. Gol za konačnih 1:5 postigao je Rahim Sterling u 84. minutu.

Mančester siti je na prvoj poziciji sa 89 bodova i tri poena više od Liverpula, koji sada samo teoretski može da ih stigne.

Vulverhempton je na osmoj poziciji sa 50 bodova.