KATASTROFA: Luka Jović ZAVRŠIO svoje!

IZVOR: Republika - 08.05.2022 | 21:13

Luka razočarao.

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su sa 1:0 gradskog rival Real i tako obezbedili plasman u Ligu šampiona naredne sezone.

Jedini gol postigao je u završnici prvog poluvremena Janik Karasko sa bele tačke.

Srpski napadač Luka Jović dobio je šansu od samog starta, ali je jedino uspeo da dobije žuti karton u prvom poluvremenu.

Anćeloti je bio nezadovoljan njegovom partijom, te ga je iz igre izveo u 61. minutu. To jasno znači da je Jovićeva karijera u Realu završena.

On je bio najgore ocenjeni igrač Madriđana i ovo mu je verovatno bio i poslednji meču u dresu španskog velikana.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-36-37223"));