VLAHOVIĆ PONOVO BEZ GOLA: Defanzivac spasao Juventus!

IZVOR: Republika - 01.05.2022 | 12:39

Važan trijumf.

Fudbaleri Juventusa savladali su Veneciju rezultatom 2:1 u okviru 35. kola Serije A.

Junak domaćina bio je Leonardo Bonući.

Defanzivac Stare dame postigao je oba gola za svoj tim i tako doneo tri boda ekipi iz Torina.

Srpski napadač Dušan Vlahović ovog puta se nije upisao u strelce, odigrao je 79 minuta, kada ga je zamenio Đorđo Kjelini.

Bonući je prvi gol postihao već  7. minutu, da bi Venecnija lepim pogotkom Aramua izjednačila u 71. minutu.

Ipak, samo pet minuta kasnije posle kornera Bonući ponovo pronalazi put do mreže i donosi tri boda Juveu.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-37475"));