VISI IM LIGA ŠAMPIONA: Očajni Čelsi ne MOŽE nikoga da POBEDI!

IZVOR: Republika - 18.01.2022 | 21:54

Fudbaleri Čelsija ne mogu nikoga da pobede u Premijer ligi.

Čelsi je četvrti put u domaćem šampionatu ostao bez trijumfa, ovog puta je na Ameksu odigrao 1:1 sa Brajtonom.

Gosti iz Londona su tako ostali bez ikakvih šansi da se bore za prvo mesto na tabeli, a sad im visi i plasman u Ligu šampiona.

Čelsi je poveo golom Hakima Zijeha u 28. minutu. Ipak, fantastičnom Brajtonu veliki bod sredinom drugog poluvremena donosi Adam Vebster.

Do kraja meča oba tima su pokušavala da stignu do novog gola, ali u tome nisu uspeli.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1-37036"));