ŠTA SE OVO DOGODILO? Filip Kostić ostao u NEVERICI!

IZVOR: Republika - 08.01.2022 | 19:30

Neverovatan meč 18. kola Bundeslige odigran je u Frankfurtu.

Borusija iz Dortmunda je posle čudesnog preokreta u poslednjih 20 minuta savladala domaći Ajntraht sa 3:2.

Domaćin je odigrao savršeno prvo poluvremen, posle kojeg je imao sigurnu prednost od 2:0.

U ovom periodu dominirao je srpski reprezentativac Filip Kostić, koji je bio asistent kod prvog pogotka dvostrukog strelca Borea.

Ipak, u nastavku se dogodilo pravo čudo. Ajntraht je do 71. minuta imao prednost od 2:0 i činilo se da će stići do rutinske pobede, ali se dogodilo potpuno suprotno.

Dortmund je smanjio na 2:1 golom Torgana Azara, a onda je u razmaku od 87. do 89. minuta postigao još dva gola. Na 2:2 izjednačio je Džud Belingem, a velika tri boda "Milionerima" doneo je Daud.

Filip Kostić i društvo mogli su samo u neverici da proprate završetak meča, u kojem su bili nadomak pobede.

Sa druge strane, Dortmund je iskoristio poraz Bajerna od Menhengladbaha i ponovo ima kakve, takve šanse da se bori za titulu u Bundesligi.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-42-37166"));