PORTUGALAC TRLJA RUKE: Čudo se DOGODILO, fantastična vest za Murinja!

IZVOR: Republika - 18.12.2021 | 15:55

Velika pobeda za Žozea Murinja.

Fudbaleri Rome su na teškom gostovanju u Bergamu deklasirali Atalantu sa 4:1.

Rimljani su tako posle brojnih poraza konačno savladali jednog snažnog rivala u Seriji A.

Temi Ejbraham je već u 1. minutu doneo prednost Romi, a sredinom prvog poluvremena na 2:0 povisio je Zaniolo.

Uspela je Atalanta uz dosta sreće preko Mjuriela da smanji na 2:1 u nadoknadi vremena.

Domaćin je u drugih 45 minuta svim silama krenuo ka golu Rome i uspeo je da izjednači 2:2 golom Zapate. Ipak, pogodak Kolumbijca poništio je VAR zbog nedozvoljene pozicije u kojoj se nalazio.

Roma je samo četiri minuta kasnije povela sa 3:1, nakon što se Smoling fantastično snašao posle centaršuta Veretua. Konačnih 4:1 postavio je svojim drugim golom na meču Ejbraham.

Murinjov tim je ovim trijumfom skočio na peto mesto, dok je Atalanta ostala na poziciji četiri.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-37475"));