Napredak konačno pobedio, Metalac nastavio sa OČAJNIM rezultatima!

IZVOR: Republika - 02.11.2021 | 17:27

Fudbaleri Napretka savladali su Metalac u Gornjem Milanovcu sa 3:2, u meču 15. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Napretka iz Kruševca

Napredak je konačno pobedio, ovo im je prva pobeda u poslednjih pet kola, dok je Metalac nastavio sa lošim partijama i ovo im je peti uzastopni poraz u prvenstvu

Napredak je u 40. minutu već imao vođstvo od 2:0, zahvaljujući Tomiću i Kerkezu.

Međutim, u 45. Krajišnik je smanjio rezultat, koji nije dugo bio na snazi, pošto je Jovanović u trećem minutu nadoknade vratio dva gola prednosti gostima.

Stojić je u 49. ponovo dao nadu Metalcu, međutim, ovo je bio i konačan rezultat utakmice.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1107-37148"));