BUNDESLIGA: Iz keca u dvojku u Leverkuzenu, Milioneri GOLEADOM srušili Farmaceute!

IZVOR: Republika - 11.09.2021 | 15:30

U subotu su bili na programu mečevi 4. kola Bundeslige, a jedan od dva derbija odigran je u Leverkuzenu.

Detalj sa meča Bajer - Dortmund

Borusija je uspela da preokrene rezultat i nadigra "Farmaceute" rezultatom 4:3 (1:2).

Bajer je poveo preko Virca, izjednačio je Haland, a u finišu prvog dela pogodio je Šik za 2:1. Goleada je nastavljena i u drugom poluvremenu, najpre je precizan bio Brant, dok je odgovorio Dijabi u 55. minutu. Preokret "milionera" kompletirali su Gereiro i Haland sa "bele tačke" u 75. minutu.

U subotu popodne, viđene su još dve pobede gostiju. Volfsburg je nadigrao Grojter Firt rezultatom 2:0, a identičan skor viđen je na meču Hofenhajm - Majnc.

Bodove su podelili Frajburg i Keln (1:1), te Union Berlin i Augzburg (0:0).

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-42-37166"));

Od 18:30 časova igra se derbi u Lajpcigu gde gostuje Bajern.