MITROVIĆ NEZAUSTAVLJIV: Srbin nastavio golgeterski niz, Fulam se ne šali!

IZVOR: Republika - 21.08.2021 | 15:57

Srpski napadač je nastavio golgeterski niz u meču protiv Hala koji je Fulam rešio u svoju korist rezultatom 2:0.

Aleksandar Mitrović

Fulam posle četiri odigrana kola engleskog Čempionšipa drži čelnu poziciju, a ovo je bio treći uzastopni trijumf tima sa "Krejven kotidža".

Aleksandar Mitrović je na trećem uzastopnom meču postigao pogodak i najavio novi pohod na titulu najboljeg strelca Čempionišipa što je uspeu u sezoni 2019/20.

Ovog puta je Mitrogol bio strelac u 22. minutu meča, kada je posle kornera Žan-Mišela Serija pogodio glavom.

Karvaljo je takođe nastavio golgeterski niz kada je u 34. minutu meča na asistenciju Robinsona zatresao mrežu gostiju i postavio konačan rezultat.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-2-37154"));