RAPSODIJA NA OLD TRAFORDU: Mančester PETARDOM ispratio Lids!

IZVOR: Republika - 14.08.2021 | 14:01

Počela je Premijer lige, i to furiozno za Mančester junajted. Crveni đavoli su na svom čuvenom "teatru snova" održali lekciju ekipi Lidsa. Domaćini su dakle prvenstvo otvorili pobedom od 5:1.

Odličan start "crvenih đavola".

Junajted je poveo u 30. minutu golom Bruna Fernandesa i to je bio rezultat sa kojim se otišlo na odmor.

U nastavku meča, u 48. minutu Ajling postiže izjednačujući gol za Lids a zatim je usledila rapsodija crvenih đavola.

Samo četiri minuta nakon izjednačenja Grinvud vraća Mančesteru prednost, a na scenu zatim ponovo stupa sjajni Bruno Fernandes koji golovima u 54. i 60. minutu razrešava sve dileme po pitanju pobednika.

Gol Freda u 68. minutu mogao je da bude uvod u još veću katastrofu Lidsa, ali posle “petarde”, fudbaleri Mančester junajteda malo su spustili nogu sa papučice za gas i meč mirnije priveli kraju.