(VIDEO) BAVARCI SIGURNI, BORUSIJA POSUSTAJE: Bajern nastavio trijumfalni niz, Dortmund 7 kola bez pobede

IZVOR: Republika - 02.12.2017 | 16:34

Fudbaleri Bajerna pobedili su na svom terenu ekipu Hanovera 3:1 u meču Bundeslige.

Novo slavlje fudbalera Bajerna

Golove za Bajern postigli su Vidal u 17, Koman u 67. i Levandovski iz penala u 87. minutu. Jedini strelac za Hanover bio je Benšop u 35. minutu, dok Fulkrug u 29. minutu nije iskoristio penal.
Leverkuzen i Borusija Dortmund igrali su 1:1. Domaći su poveli u 30. minutu golom Volanda, a potom su ostali sa igračem manje, pošto je u 41. minutu isključen Vendel. Bod gostima doneo je Jarmolenko u 73. minutu. Neven Subotić odigrao je ceo meč za "milionere". Borusija je tako ostala na samo jednoj pobedi u poslednjih 11 utakmica, bez trijumfa je u sedam mečeva u nizu u Bundesligi.
Hofenhajm je na svom terenu ubedljivo pobedio Lajpcig 4:0. Golove za Hofenhajm postigli su Amiri u 13, Gnabri u 52. i 62. minutu i Ut u 87.

dok je Augsburg u gostima bio bolji od Majnca 3:1.

Verder je na svom terenu pobedio Štutgart 1:0. Jedini strelac na utakmici bio je Kruse u 45. minutu. Miloš Veljković odigrao je ceo meč za Verder.

Prvo mesto na tabeli drži Bajern sa 32 boda, dok je Lajpcig drugi sa 26.