(VIDEO) POLUVREME ZA ZABORAV, PA BLJESAK: Jović sa DVA KOMADA spasao Partizan!

IZVOR: Republika - 26.06.2021 | 17:56

Uzbudljiv susret na pripremama u Sloveniji.

Detalj sa meča Partizan - Mura

Fudbaleri Partizana remizirali su sa Murom rezultatom 2:2 (0:2) na kontrolnom meču odigranom na pripremama u Sloveniji.

Crno-beli su odigrali dva potpuno različita poluvremena. Prvi deo igre je u potpunosti pripao Slovencima, ali je "parni valjak" na krilima dvostrukog strelca Nemanja Jovića uspeo da izbegne poraz.

Slovenci su poveli već u 3. minutu susreta, evrogolom Bibičaneca, koji je sjajnim udarcem sa oko 17 metara matirao golmana crno-belih Popovića. Mura je duplirala vođstvo u 38. minutu, preko Horvata, a Partizan je još jednom primio pogodak udarcem van šesnaesterca.

Ipak, kao što je već rečeno, Jović je pogađao u 60. i 85. minutu, čime je postavio konačnih 2:2. Mladi reprezentativac Srbije je najpre iskoristio centaršut Živkovića, pa je poluvolejom pogodio, da bi još jednom zatresao mrežu, pet minuta pre kraja utakmice, ovoga puta na proigravanje Bibrasa Natha.