DRAMA DO USIJANJA: Atletiko se PROVUKAO, Elče u nadoknadi promašio penal!

IZVOR: Republika - 01.05.2021 | 16:15

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su Elče u gostima sa 1:0 u okviru 34. kola Primere.

Detalj sa meča u Elčeu

Atletiko je tako stigao do veoma važna tri boda i ostaće na prvom mestu Primere i posle ovog kola.

Madriđani su ponovo igrali jedan defanzivan i dosadan fudbal, ali su stigli do pobede.

Jedini gol na meču postigao je Markos Ljorente u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremenu Elče je imao daleko veći posed lopte i dosta više izglednih prilika za gol. U nadoknadi vremena domaćin je dobio penal i činilo se da će se Atletiku obiti o glavnu sramna defanziva tokom drugih 45 minuta.

Ipak, na nesreću Elčea Fidel je pogodio samo stativu, pa se Simeoneov tim nekako provukao i stigao do velika tri boda.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-36-32501"));