RAT ZA LIGU ŠAMPIONA NA "OLIMPIKU": Roma i Atalanta REMIZIRALI uz dva crvena kartona!

IZVOR: Republika - 22.04.2021 | 18:44

Veoma važan susret okončan podelom bodova.

Detalj sa meča Roma-Atalanta

Fudbaleri Rome i Atalante remizirali su na "Olimpiku" u okviru 32. kola Serije A rezultatom 1:1 (0:1).

Naročito je klub iz Bergama imao veliki imperativ pobede, s obzirom na to da se na "čiizmi" vodi grčevita borba za mesta koja vode u Ligu šampiona, ali je ipak na kraju viđena podela bodova.

Malinovski je u 26. minutu doveo goste u vođstvo, a izjednačio je Kristante 15-ak minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Takođe, oba tima su meč završila sa desetoricom jer su po dva žuta kartona dobili Gosens i Ibanjez.

Atalanta je tako propustila priliku da prestigne Milan na drugom mestu, dok je "vučiica" sedma sa 55 bodova.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-32523"));