(VIDEO) ŽIVKOVIĆ REŠIO DERBI: Reprezentativac Srbije sa dve MAJSTORIJE srušio Olimpijakos

IZVOR: Republika - 18.04.2021 | 19:13

Fudbaleri PAOK-a naneli su Olimpijakosu tek drugi poraz u sezoni, a junak meča bio je reprezentativac Srbije Andrija Živković.

Andrija Živković slavi gol

Solunski crno-beli su na svojoj "Tumbi" slavili rezultatom 2:0, a oba gola je postigao nekadašnji igrač Partizana.

Živković je prvi gol postigao u 49. minutu, kada je loptu poslao pod prečku protivničkog gola.

Srpski fudbaler je 14 minuta kasnije postavio konačan rezultat nakon što je u stilu Luisa Nazarija De Lime Ronalda zaobišao golmana i poslao loptu u mrežu.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-78740-32553"));