(VIDEO) ŽOGA BONITO: Račić nasamario odbranu Reala i asistirao za gol

IZVOR: Republika - 18.04.2021 | 17:19

Portugalski fudbaler Gonsalo Guedeš je zatresao mrežu domaćina posle dodavanja Uroša Račića.

Uroš Račić

Fudbaleri Valensije i Real Betisa su u Sevilji odigrali 2:2 u utakmici 33. kola španske La Lige, a kod prvog gola "slepih miševa" se istakao reprezentativac Srbije.

Naime, Račić je u 22. minutu primio loptu i između dva protivnička fudbalera lepo uspeo da proigra Guedeša koji je potom preciznim udarcem u malu mrežu doneo izjednačenje Valensiji.

Prethodno je Nabil Fekir u 12. minutu doneo prednost Betisu, a ponovo je u vođstvo zeleno-bele doveo Serhio Kanales tri minuta pre odlaska na odmor.

Bod Valensiji je doneo Karlos Soler golom sa bele tačke u 61. minutu utakmice.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-36-32501"));