TANTALOVE MUKE ENGLESKOG ŠAMPIONA: Liverpul JEDVA izvukao živu glavu, Arnold ostavio Redse u trci za LŠ!

IZVOR: Republika - 10.04.2021 | 16:04

Fudbaleri Liverpula savladali su Aston Vilu sa 2:1 u okviru 31. kola Premijer lige.

Trenutak koji je odlučio pobednika... Arnold postiže pobedonosni gol

Liverpul je tako skočio na četvrto mesto, koje vodi u Ligu šampiona, dok je Aston Vila ovim porazom na Enfildu ostala sa malim šansama da izbori plasman u najelitnije takmičenje u evropskom klupskom fudbalu.

Gosti iz Birmingema poveli su u završnici prvog poluvremena preko sjajnog Olija Votkinsa. Ipak, u nastavku Liverpul, teškom mukom, dolazi do preokreta.

U 57. minutu na 1:1 izjednačio je Mohamed Salah. Nedugo zatim Vila je imala sjajnu šansu, ali je Trezege pogodio stativu.

Činilo se da će timovi podeliti bodove na Enfildu, ali je posle kanonade u šesnaestercu kluba iz Birmingema Trent Aleksander Arnold rezantnim i preciznim udarcem doneo tri velika boda Jirgenu Klopu i Liverpulu.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1-29415"));