(VIDEO) MAJSTOR DUCI ČUVA FIORENTINU: Vlahović majstorskim golom doneo bod svom timu!

IZVOR: Republika - 03.04.2021 | 15:01

Dušan Vlahović postigao je novi gol u Seriji A.

Dušan Vlahović

Đenova i Fiorentina remizirali su 1:1 u okviru 29. kola Serije A, a jedini strelac za goste iz Firence bio je upravo Vlahović.

Destro je doneo prednost domaćinu u 13. minutu, ali samo 12 minuta kasnije srpski napadač donosi izjednačenje Fiorentini.

Vlahović je sjajnim udarcem levom nogom iz prve savladao nemoćnog golmana domaćina i stigao do 13. gola u sezoni.

$bp("Brid_17461999", {"id":"22746","width":"16","height":"9","video":"750928"});

Do kraja meča novih pogodaka nije bilo, jedino je početkom drugog poluvremena direktan crveni karton dobio Frank Riberi.

Pored Vlahovića u dresu Fiorentine 90 minuta je odigrao i Nikola Milenković.

function resetIframeHeight(o) { o.style.height = o.contentWindow.document.documentElement.scrollHeight + 'px'; }