PAUNOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Tragedija Redinga protiv Barnslija!

IZVOR: Republika - 02.04.2021 | 19:06

Fudbaleri Redinga ni četvrti meč u nizu nisu stigli do pobede, ovog puta su odigrali nerešeno sa Barnslijem 1:1.

Veljko Paunović

Tim Veljka Paunovića je poveo u 34. minutu tako što je Ovijemunu Edžarija pobegao odbrani domaćina, ali to nije bilo dovoljno za trijumf.

Izjednačio je u drugom poluvremenu Aleks Movat posle velike greške i "smešno" napravljenog penala, u rvačkom stilu.

Tragičan finiš Redinga upotpunio je Žoao Lukas velikim promašajem. Imao je prazan gol, ali se obrukao u 77. minutu.

Reding je i dalje u zoni za plej-of za ulazak u Premijer ligu, ali ima meč više i samo bod više od sedmoplasiranog Bornmuta.

function resetIframeHeight(o) { o.style.height = o.contentWindow.document.documentElement.scrollHeight + 'px'; }