MITAR DOBIO ŠANSU I ISKORISTIO: Fulam podelio plen sa VBA, Siti PREGRMEO Šefild!

IZVOR: Republika - 30.01.2021 | 16:58 >> 17:03

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Šefild junajted 1:0 u utakmici 20. kola Premijer lige, dok su Fulam i Vest Bromvič Albio podelili bodove 2:2.

VBA - Fulam

Izabranici Pepa Gvardiole nisu sebi dozvolili kiks kao najveći rival Mančester junajted.

Trenutak odluke dogodio se već u devetom minutu kada je Gabrijel Žezus pogodio posle prodora Ferana Toresa.

Španac je sve sam uradio po desnoj strani, servirao zicer Brazilcu, koji je sa samo nekoliko metara prosledio loptu u mrežu.

Fulam, sa Aleksandrom Mitrovićem u startnoj postavi, je odigrao 2:2 na gostovanju Vest Brombič Albionu.

$bp("Brid_12020032", {"id":"23088","width":"16","height":"9","carousel":"225"});

Gosti iz Londonu su poveli tako što je srpski napadač asistirao Bobiju Ridu za pogodak. Ipak, VBA je uspeo da preokrene preko Kajla Bartlija i Mateusa Pereire, ali je Ivan Kavaljero 13 minuta pre kraja doneo remi Fulamu.

Mitrović je odigrao svih 90 minuta, i tako najavio bolja vremena u dresu "kotidžersa".

Odigran je još jedan meč u istom terminu i to u pobedi Kristal Palasa na Vulsima 1:0.

Za tim Luke Milivojevića, koji je sa kapitenskom trakom odigrao ceo meč, junak je bio Ebereči Eze golom posle tačno sat vremena igre.