NIKOLIĆU SE DRMA KLUPA: Lokomotiva posle neuspeha u Ligi šampiona DEKLASIRANA U LIGI!

IZVOR: Republika - 13.12.2020 | 16:39

Srpski stručnjak Marko Nikolić mogao bi da ostane bez posla ukoliko uskoro ne digne formu svog tima.

Marko Nikolić i Lokomotiva deklasirani su 5:0 u Ruskoj ligi

Njegova Lokomotiva iz Moskve najpre je savladana bez poteškoća u prošlog kolu Lige šampiona od strane Bajerna, a sada im je Krasnodar održao fudbalsku lekciju na putu ka pobedi od 5:0.

Poraz od direktnog konkurenta za visok plasman će uticati na Lokomotivu u borbi za mesto u Ligi šampiona naredne godine.

Krasnodar je poveo još u petom minutu preko Klesona, da bi zatim Berg do kraja poluvremena postigao još jedan gol, što je bio prvi od tri gola na meču.

U drugom delu igre ponovo je Berg u 75. minutu doneo 3:0, da bi četvrti gol postigao Sulejmanov u 80. minutu. Berg je het trik zaokružio golom u 85. minutu, i tako naneo Moskovljanima težak poraz.

$bp("Brid_07872763", {"id":"23088","width":"16","height":"9","carousel":"225"});

Posle ovog kola Lokomotiva je sedma sa 27 bodova, dok je Krasnodar poziciju niže sa jednim bodom manje.