(VIDEO) PLJUŠTAĆE OTKAZI: Veliki udarac za šampiona

IZVOR: Republika - 02.08.2020 | 20:30

Sledi turbulentan period u klubu.

Koreografija "Delija" na utakmici protiv Ludogoreca 2016. godine

Šampion Bugarske, Ludogorec, poražen je od Lokomotive iz Plovdiva u meču Suprekupa rezultatom 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Dimitar Iliev u 89. minutu iz sjajnog volej udarca posle fenomenalne asistencije jednog od svojih saigrača.

Ipak, da Lokomotiva nije slučajno došla do trofeja jasno se vidi iz statistike, s obzirom na to da je odnos šuteva na gol protivnika bio 13:3 u korist gostiju iz Plovdiva, a šutevi u okvir gola su iznosili 8:1.

Treba napomenuti i to da je Ludogorec od 64. minuta imao igrača manje zbog crvenog kartona Džordana Ikokoa, ali tim iz Razgrada je i pre tog detalja bio nadigran.

$bp("Brid_96377493", {"id":"23088","width":"16","height":"9","carousel":"225"});

Za Lokomotivu je ceo meč odigrao Miloš Petrović, bivši defanzivac Radničkog iz Niša.

Nema sumnje da će uprava Ludogoreca dobro razmotriti posle ovog meča na koga može da računa u bitnim utakmicama, a na koga ne.