(VIDEO) "Poker" Levantea protiv Betisa!

IZVOR: Republika - 28.06.2020 | 14:58

U okviru 32. kola španske Primere Levante je ugostio ekipu Real Betisa i slavio sa ubedljivih 4:2 (2:0).

Fudbaleri Levantea

Poveli su u 21. minutu domaći fudbaleri, sjajan prodor fudbalera Reala na pozajmici u ekipi Levantea Borhe Majorala, sve je začinio sigurnom završnicom, 1:0.

U 35. minutu je bilo i 2:0, sjajan šut reprezentativca Severne Makedonije Bardija, sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Nakon samo šest minuta igre u nastavku, Morales beži odbrani Betisa, obilazi potom i golmana i na kraju trese mrežu ekipe iz Sevilje za 3:0.

Već u 59. minutu bilo je i 4:0, Ruben Roćina kupi jedan odbitak i smešta loptu u mrežu rivala.

"Verdiblankosi" su do kraja ipak uspeli da ublaže poraz, u 70. minutu je Kanales prihvatio sjajan pas Fedala i smanjio na 4:1.

Samo 18 minuta kasnije Huanmi iskoristio grešku golmana Levantea, kojem je ispala lopta, te je sa par metara smanjio na 4:2.

Do kraja nije bilo promene rezultata, iako je sudijska nadoknada trajala osam minuta, pa je Levante upisao ubedljiv trijumf.

Više informacija o rubrici sport pročitajte OVDE.

Ekipa iz Valensije je ostala 12. sa 41 bodom, Betis je odmah ispod sa četiri boda manje.