(VIDEO) Holand spasio Borusiju, Kostić i Gaćinović u Berlinu razmontirali Grujinu Hertu, petarda Verdera!

IZVOR: Republika - 13.06.2020 | 15:45

U terminu od 15 časova i 30 minuta odigrano je pet utakmica subotnjeg programa 31.kola Bundeslige.

Detalj sa utakmice Fortuna Dizeldorf - Borusija Dortmund

Najmanje neizvesnosti je bilo u duelu Paderborna i Verdera iz Bremena.

U ovom duelu dve poslednjeplasirane ekipe pobedu su odneli gosti koji su slavili rezultatom 1:5.

Čak tri gola smo videli u prvom poluvremenu u mreži Paderborna, strelci su bili Klasen, Osako i ponovo Klasen, a pobedu je u drugom poluvremenu potvrdio Egeštajn.

Sabiri je postigao jedini gol za Paderborn u 66. minutu utakmice, a Fulkrug je dotukao Paderborn za konačnih 1:5.

Fortuna iz Dizeldorfa je umalo stigla do veoma bitnog boda i to protiv Borusije iz Dortmunda na svom terenu.

Bilo je 0:1, a Gereiro je postigao jedan gol na ovom meču koji je poništen nakon VAR tehnologije.

Ipak, gosti dolaze do pobede preko Holanda u 5. minutu nadoknade vremena.

Keln je dočekao Union Berlin na svom terenu, a gosti su uspeli da slave rezultatom 1:2.

Fridrih i Gentner su bili strelci za goste, dok je za domaće gol utehe postigao Kordoba.