NOVI STANOVNICI FARME UŠETALI U KUĆU: Farmeri pobesneli kad su ih ugledali - neće da dele životni prostor sa njima (VIDEO)


IZVOR: Republika/M. K. V. - 13.03.2025 | 22:55


Nastao opšti haos na imanju!

Foto: Printscreen/Pink TV
NOVI STANOVNICI FARME UŠETALI U KUĆU: Farmeri pobesneli kad su ih ugledali - neće da dele životni prostor sa njima (VIDEO)

Učesnici "Farme 8" znali su šta ih čeka kada su se na početku rijalitija uselili na seosko imanje gde su ih čekali posebni zadaci i briga o životinjama.

Međutim, kako su dani odmicali, a farmeri imali prilike da u štali sa životinjama iščekuju prinovu, a zatim se i brinu o njihovim mladuncima, ipak nisu mogli da se naviknu da će oni kad malo jaknu krenuti da ih posećuju i u njihovoj kući. POGLEDAJ GALERIJU

Naime, otkako su postali članovi ovog bogatog imanja, jarići ne prestaju da uveseljavaju farmere, pa često znaju i da im ukradu šou, a danas su, očito, bili posebno druželjubivi.

Dok su farmeri sedeli i uživali u neobaveznom razgovoru, jarići su ponovo započeli sa svojim nestašlucima i po ko zna koji put nasmejali sve, ali i naljutili Elenu Petrović.

- Radite ovo namerno, rečeno je da više ne smeju u kuću - besnela je Elena, koju je podržalo još nekoliko cimera koji ne žele da dele životni prostor sa životinjama i misle da im je mesto u štali i najdalje u dvorištu.

Foto: Printscreen/Pink TV

Farmeri ne žele da im životinje vršljaju po kući

Među onima koji su se u početku najviše posvećivali jarićima je Peca Lazić, koji je i danas dobar deo vremena proveo sa kravama, čisteći deo u štali gde one borave.

On je mladunčad koze isprva hranio na cuclu, a sada kada su postali živahni teško da ih iko može i stići dok prave nestašluke po imanju.

Kako je to izgledalo možete pogledati u video-prilogu:

BONUS VIDEO: