GDE JE VAR U HUMSKOJ I PENAL ZA TSC? Zvezda pisala savezu - DVA PITANJA za Bjekovića, Šurbatovića i Piksija!

07.04.2022

09:47

Potres uoči završnice prvenstva.

GDE JE VAR U HUMSKOJ I PENAL ZA TSC? Zvezda pisala savezu  - DVA PITANJA za Bjekovića, Šurbatovića i Piksija!

Igrači Crvene zvezde

Fudbaleri Partizana nadigrali su TSC sa 2:0 u 29. kolu Superlige Srbije, a Crvena zvezda se, povodom dešavanja u Humkoj, obratila predstavnicima Fudbalskog saveza Srbije.

Crveno-beli su poslali dopis FSS, koji je potpisao predsednik kluba iz Ljutice Bogdana Svetozar Mijailović, a koji je adresiran na Dragana Stojkovića Piksija, Nenada Bjekovića i Jovana Šurbatovića. U njemu se zahtevaju odgovori na dva najvažnija pitanja - da li je radio VAR u Humskoj i zbog čega nije dosuđen penal za Topolce u 42. minutu utakmice?

Dopis Crvene zvezde

Podsetimo, gosti su tražili najstrožu kaznu u finišu prvog poluvremena, kada je defanzivni vezista crno-belih Marko Jevtović igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Zvezda se požalila, čeka se odgovor iz srpske "kuće fudbala".