ŠOK NAD ŠOKOVIMA! Trudna Aleks se VRAĆA u Crikvenicu - Car najavio dolazak nakon OTKAZANOG gostavanja na Pinku!
Filip Car jednom objavom šokirao sve svoje pratioce!

Foto: ATA Images, TV Pink
Kako je prvobitno najavljeno, bivši učesnik rijalitija "Zadruga" Filip Car je trebalo da se večeras pojavi u Šimanovicma kako bi gostovao u emisiji "Amidži šou", ali do toga neće doći. On je svoje gostovanje otkazao, a umesto njega u studio stiže starleta Stanija Dobrojević.
Car se nije oglašavao ovim povodom, a večeras je na društvenoj mreži Instagram okačio snimak, gde se vidi kako vozi motor po Crikvenici i uživa u zalasku sunca. Pre toga je imao zanimljivu objavu.

Foto: Instagram.com
Naime, Car je podelio sliku neonskog znaka, na kom piše "dolazi ljubav". Ovo sliku je podelio sa profila repera Slobodana Veljkovića Cobija, a mnogi su se zapitali da li je ovim najavio da je spreman za novu ljubav ili pomirenje sa bivšom devojkom.

Foto: Instagram.com
Podsetimo, nedavno je trudna Aleksandra Nikolić raskinula veridbu sa njim, otkrila da je bio nasilan prema njon, a zatim niz šokantnih optužbi na njegov račun.
Foto: youtube.com/Zadruga Official, ATA Images
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na Telegramu i Vajberu. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Komentari (2)
Iva
03.10.2023 21:00
Olos 🤮
Vanja
04.10.2023 05:46
Znači istina je da je ovaj Filip strašljivko. Ne sme od Kristijana i na televiziju. Pa čim se on plaši mačke, miša, pauka... veliki je "dasa"- nema šta. Nije on sam u glavi.