"ŠAMAR ZA ŠAMAROM, JEDVA SAM DOČEKALA JUTRO!" Brutalno pretučena Ava Karabatić za Republiku otkrila STRAVIČNE DETALJE - TRUDNA SAM SA NJIM!

Zabava

11.04.2026

22:18

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Bivša rijaliti učesnica smatra da je vreme da se razračuna sa bivšim verenikom putem policije i malih ekrana!

"ŠAMAR ZA ŠAMAROM, JEDVA SAM DOČEKALA JUTRO!" Brutalno pretučena Ava Karabatić za Republiku otkrila STRAVIČNE DETALJE - TRUDNA SAM SA NJIM!

Foto: Branimir Brana Jovanović, Shutterstock/Andrej Hlozan

Ava Karabatić našla se u centru ozbiljnog skandala nakon što su mediji preneli da je prijavila svog verenika za nasilje. Prema navodima, starleta je završila u Urgentnom centru u Beograd sa povredama glave i lica.

Kako se navodi, incident se dogodio u stanu u Beogradu nakon verbalne rasprave između Ave i njenog partnera, nakon čega je, navodno, došlo i do fizičkog sukoba. Prema dostupnim informacijama, Karabatićeva je izjavila da joj je partner naneo povrede rukama, a ceo slučaj prijavljen je policiji.

Tim povodom oglasila se i sama Ava putem društvenih mreža, gde je potvrdila da je došlo do nasilja.

- Danas sam brutalno pretučena, nalazim se u Hitnoj. Sve je prijavljeno policiji, a odgovorna osoba će snositi posledice - napisala je ona na Instagramu, nakon čega smo je kontaktirali:

- Sve je istina. Ja sam neko kome je otac umro na rukama i ko nema šta da krije. Hvala Bogu, nema nekih većih oštećenja mozga. Ljubomora – šta reći. Sad ovo treba preživeti. To se desilo u njegovom stanu u Resniku, izgledam kao da su me ogrebale pet mačaka. Ja se nadam da je dobio zabranu prilaska.

Ja nisam neko ko je naivan i u rijalitiju sam pokazala snagu, ali eto, desi se da naiđeš na jednu divlju svinju. Ja sam to videla od prvog dana – on je bio u zatvoru zbog sličnog zločina. Ja sam pokušavala da ga ukrotim. Ako već primam udarce, da uđem u rijaliti! Šalu na stranu, sve je u redu, ali ja nisam okej.

Ja, kao neko ko je parlamentarac, planiram da uđem u stranku i pokažem gde je ženi mesto. Ne znam kako bih to opisala: iznenadna ljubomora, šamar za šamarom. Jedva sam dočekala jutro kada sam otišla do Dijaninog salona i mnogo sam joj zahvalna. Njen muž je pozvao Hitnu pomoć.

Vreme je da ova bomba uđe u rijaliti. Sa bebom. Trudna sam s njim dve i po nedelje – trudnu me je tukao - rekla nam je Ava.

 Istraga o ovom incidentu je u toku, dok javnost sa velikom pažnjom prati dalji razvoj situacije.

POZNATI DETALJI JEZIVOG INCIDENTA U STANU STARLETE! Evo odakle je UPUĆEN POZIV Hitnoj pomoći!

Ovaj događaj izazvao je brojne reakcije na društvenim mrežama, gde su mnogi izrazili zabrinutost i pružili podršku starleti, uz apel da se svi slučajevi nasilja ozbiljno shvate i adekvatno sankcionišu.

U URGENTNI DOVEDENA POTPUNO UNAKAŽENE GLAVE! Starleta iz rijalitija PRIJAVILA VERENIKA za brutalno nasilje!

BONUS VIDEO:

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading