ŠOK-BOMBA IZ DOMA MARKA I DIVNE DNK! Nakon brutalne tuče u kojoj je morala da reaguje policija, umešala se i PORODICA!
Stigle najnovije informacije!
Foto: e stock/ M.Rafailović,Enhance Art/Shutterstock,ST/T.Pavišić
Bračni par Marko i Divna, poznati iz emisije "DNK", prošli su kroz teške trenutke u svojoj vezi. Njihova žestoka svađa dovela je do intervencije policije, a nakon toga su odlučili da se razdvoje na određeni period. Ova situacija je uzburkala javnost, ali izgleda da su se stvari sada smirile. U nedavnom intervjuu za "Blic", par je potvrdio da su se pomirili i da su ponovo zajedno.
Obnovljena ljubav i nova nada
Marko je nedavno pokazao razlupanu kuću, otkrivajući uzrok njihovih nesuglasica, a ekipa "Blica" je ponovo posetila njihovu porodičnu kuću u Dubnici, blizu Svilajnca. Tamo su zatekli Divnu koja se vraćala iz prodavnice. Njeno srdačno dočekivanje i osmeh su oslikavali novu situaciju koja se razvija između njih.
- Definitivno je sve na nivou i mi smo se pomirili, a sa mnom su se svi vratili ovde i stara ljubav se vraća. Dok nismo živeli zajedno čuli smo se preko telefona i Marku je bilo teško, jer nije bilo osobe koja će da ga dočeka, zagrli noću, naloži vatru da bude topla kuća. Mi smo dvanaest godina zajedno i ne treba da se rasturamo kakva god nas nevolja snašla. Nije hteo da dovede drugu ženu, svaki dan me je zvao i bili smo u kontaktu. Teško mu je bilo čak je i majci rekao da odluči, svađao se sa njom, a posle je majka pristala na sve. Sad kad se posvađamo svako na svoju stranu i to traje kratko, ali nema tuče više – rekla je Divna za “Blic“, a onda progovorila i o Markovoj majci koja se do sada nije pojavljivala u javnosti.
- Ona živi u Austriji, u Gracu, a ovde dolazi možda jednom godišnje. U početku je bilo nezgodno, ali nakon toga sve je istorija života i ne treba se vraćati na prošlost. Ona nam pomaže, šalje pare Marku za šta god treba i to nam dosta znači.
- On gleda da zaradi i sada ste zatekli samo mene jer je Marko trenutno na poslu i radi svaki dan od kada sam se ja vratila. Sada imamo novca, ne svađamo se kao pre i dogovaramo se šta ćemo da radimo i ne trošimo pare na gluposti već gledamo da svaki dinar ostavimo sa strane, a ne da se razbacujemo. Bilo je dana kada nemamo, ali ako jedan dan nemamo, drugi dan imamo - rekla je ona za pomenute medije.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)