SLAVLJE U DOMU BIVŠE ZADRUGARKE: Emotivnom slikom RAZNEŽILA javnost - čestitke samo pljušte! (FOTO)

Zabava

13.11.2025

22:30

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Slave još jednu godišnjicu!

SLAVLJE U DOMU BIVŠE ZADRUGARKE: Emotivnom slikom RAZNEŽILA javnost - čestitke samo pljušte! (FOTO)

Foto: youtube.com/Zadruga Official

Bivša zadrugarka Jelena Pešić i njen suprug Mladen Vuletić danas proslavljaju poseban događaj - četiri godine ljubavi. Ovaj par, koji već ima dve ćerkice, odlučio je da obeleži svoju godišnjicu na romantičan način, deleći zajedničku fotografiju na društvenim mrežama.

- Najviše, najjače. Na današnji dan pre četiri godine počela je naša ljubav, danas, posle četiri godine, taj isti dan provodimo sa našim malim anđelima, nas četvoro. Nešto najjače, nešto najlepše. Volim vas - napisala je Jelena Pešić, a čestitke su se nizale.

Jelena je nedavno istakla kako s Mladenom planira da prošire svoju porodicu. 

- Otkako sam postala majka, sve se promenilo! Nisam mogla ni da zamislim koliko čovek postaje bogatiji i ispunjeniji kada dobije dete. Mila je u meni probudila najdivnije i najnežnije osećaje koji postoje. Posvećena sam detetu maksimalno, želim da znam i učestvujem u svakom novom pokretu, osmehu i svemu što se dešava u njenom životu, postala sam dosta odgovornija. Mislim da samo majčinstvo natera na takvu promenu - ispričala je ona i dodala:

- Oduvek sam volela da budem kao moja majka, da budem kao ona i da imam troje dece. Mladen hoće da ih imamo petoro - rekla je Pešićka.

Podsećanja radi, Mladen je nedavno otkrio za Pink.rs da su svi u porodici oduševljeni novom devojkom Bore Santane, Sarom Raičević. Ipak, njihova romansa nije potrajala dugo.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading