AU! Zejna ocrnila Dušku Vučinić - traži hitnu smenu!

Zabava

18.05.2026

13:05

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Ovo joj je zasmetalo!

AU! Zejna ocrnila Dušku Vučinić - traži hitnu smenu!

Foto: Antonio Ahel Ata Images

Evrovizija 2026. završena je 16. maja velikim finalom u kojem je pobedu odnela Bugarska i predstavnica Dara sa pesmom "Bangaranga". Iako joj kladionice nisu davale ulogu favorita, bugarska pesma i scenski nastup osvojili su i žiri i publiku širom Evrope, donoseći zemlji istorijski trijumf.

PROBLEMI ZA NAŠU DELAGACIJU U BEČU: Duška Vučinić progovorila pred finale Evrovizije 2026!

Republika

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Duška Vučinić

Ovogodišnje takmičenje u Beču, osim muzičkog spektakla, ponovo su obeležili i komentari Duške Vučinić, koji su tradicionalno izazivali reakcije gledalaca. Dok jedni ističu da je upravo njen prepoznatljiv stil razlog zbog kog rado prate Evroviziju, drugi smatraju da su komentari ponekad previše lični i da bi Srbija trebalo da dobije novog komentatora. Na te navode se oglasila i pevačica Zejna Murkić, koja je na društvenim mrežama uputila kritiku na račun dosadašnjeg načina izveštavanja:

- Ako će PZE nastaviti da postoji, ubuduće nam treba neki novi evrovizijski komentator. Ismevanje takmičara kao i nepominjanje naših ljudi koji su radili pesmu za drugu zemlju krajnje je neprofesionalno, i možda je izazvano zasićenjem komentarisanja svih godina. Zašto je sve tako lično u Srbiji? Mislim da je profesionalno i neutralno ono što je u redu - poručila je.

SKANDAL! Zejna se oglasila nakon neuspeha na PZE, okrivila RTS za OVO!

Republika

Foto: Instagram.com/zejnaofficial

Objava Zejne Murkić

Šta se dešavalo iza kamera Evrovizije

Nekoliko sati pre velikog finala u Beču, Duška Vučinić se oglasila i otkrila kako izgleda rad "iza kulisa" Evrovizije, naglašavajući da se novinarske ekipe suočavaju sa brojnim ograničenjima i tehničkim izazovima. Kako je istakla, mere štednje i organizaciona pravila ove godine dodatno su otežale rad novinara i producenata.

- Ovo mi je 22. Evrovizija! Sam Beč i Arena su mi već dobro poznati, s obzirom na to da smo i 2015. godine bili upravo ovde, a grad tek sada živi onaj svoj prepoznatljivi evrovizijski život. Ono što me trenutno prilično frustrira jesu mere štednje, koje su ove godine intenzivirane, a koje nam znatno otežavaju rad. Komunikacija je uglavnom prebačena na aplikacije koje ne funkcionišu u potrebnom kapacitetu. Takođe, brojna ograničenja za snimanje u samoj Areni nas ozbiljno usporavaju, posebno kad je reč o korišćenju bežičnih mikrofona za uključenja i kreiranju sadržaja za društvene mreže - istakla je Duška.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading